O Nas

eskpert2

 

Elżbieta Zielska

absolwentka WSF we Wrocławiu, kosmetolog, podolog. Od 2009 roku prężnie rozwija się w zawodzie kosmetologa. Od 2013 prowadzi własną praktykę podologiczną w Gliwicach. Pasjonatka przekazywania wiedzy z dziedziny głęboko pojętej podologii. Wykładowca i szkoleniowiec uczelni i szkół o profilu podologicznym oraz współzałożyciel programu innowacyjnych szkoleń podologicznych – PodoEdukacja. Prywatnie zafascynowana muzyką elektroniczną oraz eventami z nią związanymi.


 

 

Mirosława Lazar

absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Kosmetologii. Od 2012r. prowadzi własną praktykę podologiczną w Pszczynie. Do wszelkich schorzeń stóp podchodzi holistycznie, starając się leczyć przyczynę, a nie objawy bólu. Stawia na naturalne i nieinwazyjne metody terapii. Prywatnie mama ślicznej Oliwii, miłośniczka Freeride’owej jazdy górskiej i siatkówki.

 


 

 

Katarzyna Kłosińska

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kosmetolog, podolog. Od 2013 prowadzi prywatny gabinet podologiczny w Mielcu. Wykładowca i szkoleniowiec, współzałożyciel programu innowacyjnych szkoleń podologicznych – PodoEdukacja. Praca jest jej pasją ale również żródłem ciągłych wyzwań, dlatego ciągle pogłębia swoją wiedzę. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie oraz profesjonalnie. Z radością przekazuje całe swoje doświadczenie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i higienę pracy.

 


 

Anna Lubecka-Detka

Od 2005 roku zajmowała się kosmetyką, od 2010 roku podologią. Prowadziła własny gabinet, jednocześnie ucząc zawodu na kierunkach kosmetycznych. Od 4 lat ściśle związana z firmą PODOPHARM®. Kieruje firmowymi gabinetami PODOPHARM w Kielcach wdrażając innowacyjne rozwiązania zabiegowe – podochirurgia, współpraca podologa i chirurga w rozwiązywaniu problemów wrastających paznokci. Jurorka międzynarodowych mistrzostw Podologii w Czechach i na Ukrainie. Wykładowca licznych konferencji i kongresów podologicznych organizowanych w Polsce i za granicą. Trener praktycznej nauki zawodu podologa, współzałożycielka oraz instruktorka innowacyjnych szkoleń podologicznych PodoEdukacja, dyplomowany szkoleniowiec Podopharm. W 2020 roku ukończyła eksperymentalny kierunek medyczny – podologia w Bytomiu.