O Nas

eskpert2

 

mgr Elżbieta Jaworska

absolwentka WSF we Wrocławiu, kosmetolog, podolog. Od 2009 roku prężnie rozwija się w zawodzie kosmetologa. Od 2013 prowadzi własną praktykę podologiczną w Gliwicach. Pasjonatka przekazywania wiedzy z dziedziny głęboko pojętej podologii. Wykładowca i szkoleniowiec uczelni i szkół o profilu podologicznym oraz współzałożyciel programu innowacyjnych szkoleń podologicznych – PodoEdukacja. Prywatnie zafascynowana muzyką elektroniczną oraz eventami z nią związanymi.

 


 

 

mgr Kinga Kowalska

propagatorka wiedzy z zakresu diagnostyki i profilaktyki chorób stóp. Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.Od 3 lat prowadzi własną praktykę podologiczną w Łodzi. Szkoleniami z zakresu podologii zajmuje się od 2011 roku.Duży nacisk w pracy gabinetowej kładzie na bezpieczeństwo pracy dlatego kontynuuje naukę w celu zdobycia technika sterylizacji medycznej.Prywatnie jest mamą małego Franka i najchętniej to właśnie z rodziną spędza każdą wolną chwilę.

 


 

 

mgr Mirosława Lazar

absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Kosmetologii. Od 2012r. prowadzi własną praktykę podologiczną w Pszczynie. Do wszelkich schorzeń stóp podchodzi holistycznie, starając się leczyć przyczynę, a nie objawy bólu. Stawia na naturalne i nieinwazyjne metody terapii. Prywatnie mama ślicznej Oliwii, miłośniczka Freeride’owej jazdy górskiej i siatkówki.

 


 

 

mgr Katarzyna Kłosińska

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kosmetolog, podolog. Od 2013 prowadzi prywatny gabinet podologiczny w Mielcu. Wykładowca i szkoleniowiec, współzałożyciel programu innowacyjnych szkoleń podologicznych – PodoEdukacja. Praca jest jej pasją ale również żródłem ciągłych wyzwań, dlatego ciągle pogłębia swoją wiedzę. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie oraz profesjonalnie. Z radością przekazuje całe swoje doświadczenie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i higienę pracy.

 


 

mgr Anna Lubecka-Detka